RN73H1JTTD1071D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1071D50
JLCPCB Part #
C3984484
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS