SR731ETTP2R7J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731ETTP2R7J
JLCPCB Part #
C3953653
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 167mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS