SR731ETTP2R2G
MFR.Part #
SR731ETTP2R2G
JLCPCB Part #
C2600534
Description
-55℃~+150℃ 167mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS