RN73H2BTTD2490A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2490A25
JLCPCB Part #
C2571936
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS