RK73G1ERTTP69R8D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP69R8D
JLCPCB Part #
C5725145
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS