RN73H2BTTD3361D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3361D25
JLCPCB Part #
C2541165
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS