SLR1TTER953F
MFR.Part #
SLR1TTER953F
JLCPCB Part #
C4318229
Description
-55℃~+180℃ 1W 953mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS