SG73P1JTTD5620D
MFR.Part #
SG73P1JTTD5620D
JLCPCB Part #
C3966719
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS