SG73P2ERTTD754J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD754J
JLCPCB Part #
C6483143
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS