SLR1TTER422F
MFR.Part #
SLR1TTER422F
JLCPCB Part #
C4552514
Description
-55℃~+180℃ 1W 422mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS