RN732BTTD3120A25
MFR.Part #
RN732BTTD3120A25
JLCPCB Part #
C4028628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 312Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS