SLR1TTER324F
MFR.Part #
SLR1TTER324F
JLCPCB Part #
C4289628
Description
-55℃~+180℃ 1W 324mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS