RN73R1JTTD17R4D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD17R4D100
JLCPCB Part #
C4089047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS