SG73P2ETTD1182D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1182D
JLCPCB Part #
C4237333
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS