SLR1TTE9310F
MFR.Part #
SLR1TTE9310F
JLCPCB Part #
C3976670
Description
-55℃~+180℃ 1W 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS