SLR1TTE9310D
MFR.Part #
SLR1TTE9310D
JLCPCB Part #
C4306409
Description
-55℃~+180℃ 1W 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS