SLR1TTE9103D
MFR.Part #
SLR1TTE9103D
JLCPCB Part #
C4203410
Description
-55℃~+180℃ 1W 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS