SLR1TTE5103D
MFR.Part #
SLR1TTE5103D
JLCPCB Part #
C4149590
Description
-55℃~+180℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS