SLR1TTE6R98F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE6R98F
JLCPCB Part #
C3984283
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS