SLR1TTE69R8F
MFR.Part #
SLR1TTE69R8F
JLCPCB Part #
C4349844
Description
-55℃~+180℃ 1W 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS