SLR1TTE6981D
MFR.Part #
SLR1TTE6981D
JLCPCB Part #
C4112089
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS