SLR1TTE6492F
MFR.Part #
SLR1TTE6492F
JLCPCB Part #
C4314960
Description
-55℃~+180℃ 1W 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS