SG73P2BTTD1471D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1471D
JLCPCB Part #
C4268769
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS