RN731JTTD2081C50
MFR.Part #
RN731JTTD2081C50
JLCPCB Part #
C4230282
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS