RN731JTTD2083F50
MFR.Part #
RN731JTTD2083F50
JLCPCB Part #
C4328792
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS