SLR1TTE6342D
MFR.Part #
SLR1TTE6342D
JLCPCB Part #
C4349836
Description
-55℃~+180℃ 1W 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS