RN731JTTD1843F100
MFR.Part #
RN731JTTD1843F100
JLCPCB Part #
C4221218
Description
-55℃~+155℃ 184kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS