RN732ATTD1382F100
MFR.Part #
RN732ATTD1382F100
JLCPCB Part #
C4196829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS