SLR1TTE61R9F
MFR.Part #
SLR1TTE61R9F
JLCPCB Part #
C4183722
Description
-55℃~+180℃ 1W 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS