SLR1TTE61R9D
MFR.Part #
SLR1TTE61R9D
JLCPCB Part #
C4146229
Description
-55℃~+180℃ 1W 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS