SLR1TTE4R32D
MFR.Part #
SLR1TTE4R32D
JLCPCB Part #
C4344854
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.32Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS