HV73V1JTTD334J
MFR.Part #
HV73V1JTTD334J
JLCPCB Part #
C4116334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS