SLR1TTE4R12D
MFR.Part #
SLR1TTE4R12D
JLCPCB Part #
C3988619
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.12Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS