RN732BTTD1380D10
MFR.Part #
RN732BTTD1380D10
JLCPCB Part #
C4339664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS