SLR1TTE4702F
MFR.Part #
SLR1TTE4702F
JLCPCB Part #
C3990596
Description
-55℃~+180℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS