RN731ETTP5760F25
MFR.Part #
RN731ETTP5760F25
JLCPCB Part #
C4207358
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS