RMC1-134JTE
MFR.Part #
RMC1-134JTE
JLCPCB Part #
C7050310
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS