SLR1TTE4641F
MFR.Part #
SLR1TTE4641F
JLCPCB Part #
C3960233
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS