RN73H1ETTP6200C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6200C50
JLCPCB Part #
C2537132
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS