SLR1TTE38R3D
MFR.Part #
SLR1TTE38R3D
JLCPCB Part #
C4089141
Description
-55℃~+180℃ 1W 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS