RK73G1ETTP2801F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2801F
JLCPCB Part #
C3977659
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS