RN731JTTD1100D25
MFR.Part #
RN731JTTD1100D25
JLCPCB Part #
C4083673
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS