SLR1TTE39R2D
MFR.Part #
SLR1TTE39R2D
JLCPCB Part #
C4304895
Description
-55℃~+180℃ 1W 39.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS