SG73S2E1RTTD5362D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5362D
JLCPCB Part #
C5916586
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS