SLR1TTE3900F
MFR.Part #
SLR1TTE3900F
JLCPCB Part #
C4208711
Description
-55℃~+180℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS