SLR1TTE3090F
MFR.Part #
SLR1TTE3090F
JLCPCB Part #
C4279232
Description
-55℃~+180℃ 1W 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS