SG73S2ATTD5900F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5900F
JLCPCB Part #
C4017989
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS