SLR1TTE3162D
MFR.Part #
SLR1TTE3162D
JLCPCB Part #
C4130630
Description
-55℃~+180℃ 1W 31.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS