RN73H2ETTD5830F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5830F10
JLCPCB Part #
C4056573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS