SLR1TTE3160D
MFR.Part #
SLR1TTE3160D
JLCPCB Part #
C4099581
Description
-55℃~+180℃ 1W 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS